محصولات دسته بندی " سنگ های قیمتی "

سنگ شجره سرخ
سنگ شجره سرخ

مهم ترین خواص عقیق سرخ باطل کردن سحرو افزایش رزق و روزی فراوان و همچین كار گشایی میباشد. عقیق شجره سرخ فوایده زیاد دارد که ما دراین جا به طوراختصار اشاره کردیم این سنگ تراش خورده است وآماده استفاده بر روی نقره وطلا است 

موجود نیست

یک جفت عقیق سرخ
یک جفت عقیق سرخ

سنگ قیمتی عقیق سرخ پرازبركت و منبع خواص می باشد كه در روایات زیادی بر اهمیت آن تاكید شده دفع ارتعاشات این سنگ انسداد و موانع درونی را از بین می برد و انرژی منفی را از ما دور می كند. توصیه می شود آن را در زیوآلات خود استفاده کنید تا ازانژری بد دور باشید 

موجود نیست

سنگ لاجوردی
سنگ لاجوردی

سنگ لاجورددست ساز  تراش کاری شده آماده استفاده در زیور آلات نقره وطلامی باشدپزشکان مصر باستان ، سومر و بابل لاجورد را برای مقاصد دارویی بسیاری، از جمله آب مروارید چشم استفاده می کردنداین سنگ پرخاصیت نماد شفا، شادی، عشق، وفاداری، قدرت های روانی، حمایت، شجاعت است باعث افزایش اراده می‌شودودر ایران باستان ، لاجورد سنگی برای نزدیکی با خدایان بود که صاحب آنرا دارای قدرت جادویی از خدایان و الوهیت می کردبرای بهبود علائم بی‌خوابی مفید است اثری ضد عفونی کننده  و باکتری‌کش دارد

موجود نیست

4 عدد عقیق دست ساز
4 عدد عقیق دست ساز

4 عدد عقیق دست ساز تراش خورده آماده سوار شدن بر روی طلا و زیور آلاتمجموعه ی چهار عدد نگین دست سازعقیق زردو عقیق سلیمانی.عقیق یاسی وعقیق شجر دریایی که این نگین ها در مجوعه قیمت گذاری شده و امکان خرید نگین ها به صورت تک هم وجود دارد تمامی این  عقیق ها خواص درمانی  خاص خورد دارند.اگر دو عقیق داشته باشید، یكی اصل و یكی مصنوعی، عقیقی كه سنگین‌‌تر است، اصل و سنگ سبك‌تر مصنوعی است.  عقیق فقط 3درجه سختی‌‌اش از الماس كمتر است، بنابراین مقاومت سنگ آن باید بالا باشد و با یك ضربه كوچك نشكند یا ترك برندارد. اگر انگشتری یا گردنبندی خریده‌اید كه نگین آن با یك ضربه كوچك خش برداشته، متأسفانه احتمال تقلبی‌بودن آن زیاد است. اگر موقع خرید، فروشنده بیش از حد با ظرافت و حساسیت نسبت به سنگی كه به شما نشان می‌‌دهد برخورد كرد، همین مساله هشدار خوبی برای توجه بیشتر شما خواهد بود. به میزان شفافیت سنگ دقت کنید. میزان شفافیت عقیق طبیعی به خوبی عقیق مصنوعی نیست. عقیق طبیعی از اندکی هرج و مرج و بی نظمی در شفافیت برخوردار است و بعضاً می‌توان درون آن خطوط و ابرهایی دید، در حالی که عقیق مصنوعی از شفافیت خوبی برخوردار بوده که به مانند شفافیت گوی شیشه‌ای می‌باشد.

موجود نیست

سلیمانی طرح اشک
سلیمانی طرح اشک

عقیق سلیمانی طرح اشکی تراش خورده آماده سوار شدن بر روی زیورآلات عقیق سلیمانی یا باباقوری در اصل يک نوع سنگ خاصي نيست بلکه به يک شکل خاص از سنگها گفته مي شود باباقوري به سنگ هايي گفته مي شود که يک يا چند طرح دايره يا بيضي شکل برروي خود دارند که به اين دواير چشم هاي باباقوري گفته مي شود. اکثر بابا قوری هایی که وجود دارد همان عقيق سليمانی است ولی گاها عقيق خراساني يا ديگر سنگ ها هم باباقوري دارند. عقیق سلیمانی تقويت کننده حس شنوايي، ناخن، پوست، چشم، پا و موها، محرک جريان خون، نيرو دهنده قلب و کليه و طحال و اعصاب، از بين برنده سستي، نيرو و قدرت ميدهد، فکر و جسم را متعال و اندوه را دور مي سازد،افزاينده شهامت، به کشف حقايق کمک ميکند، برطرف کننده استرس و افسردگي است.

موجود نیست

عقیق دورنگ
عقیق دورنگ

عقیق  نشان دارتراش خورده کار دست ساز از خواص  سنگ عقیق دفع سموم از بدن وایجاد توازنی بینظیر بر روی ذهن و روان افزایش عملکرد ذهنی مثبت ودیگر خواص سنگ عقیق بهبود تمرکز و توانایی های تحلیلی وکاهش خشم و تنش و افزایش حس امنیت و صلح و صفا مهم تر ازهمه بهبود چشم ها و... می باشد.

موجود نیست

عقیق نشان دار
عقیق نشان دار

عقیق نشان دار دست ساز تراش خورده  عقیق نشان بسیار زیبا خاص اصیل فابریک اصالت داراست انگشتر عقیق برای جلوگیری از خونریزی های شدید، به ویژه برای زنان، بسیار موثر است.انگشتر عقیق برای تقویت نقاط مختلف بدن و برقراری تعادل و هماهنگی در آن ها بسیار مفید است. 

موجود نیست

عقیق سلیمانی بیضی
عقیق سلیمانی بیضی

عقیق سلیمانی طرح بیضیی تراش خورده آ»ده سوار شدن بذ زیورآلات عقیق سلیمانی یا باباقوری در اصل يک نوع سنگ خاصي نيست بلکه به يک شکل خاص از سنگها گفته مي شود باباقوري به سنگ هايي گفته مي شود که يک يا چند طرح دايره يا بيضي شکل برروي خود دارند که به اين دواير چشم هاي باباقوري گفته مي شود. اکثر بابا قوری هایی که وجود دارد همان عقيق سليمانی است ولی گاها عقيق خراساني يا ديگر سنگ ها هم باباقوري دارند. عقیق سلیمانی تقويت کننده حس شنوايي، ناخن، پوست، چشم، پا و موها، محرک جريان خون، نيرو دهنده قلب و کليه و طحال و اعصاب، از بين برنده سستي، نيرو و قدرت ميدهد، فکر و جسم را متعال و اندوه را دور مي سازد،افزاينده شهامت، به کشف حقايق کمک ميکند، برطرف کننده استرس و افسردگي است.

موجود نیست

عقیق اشکی
عقیق اشکی

عقیق سلیمانی طرح اشکی تراش خورده آ»ده سوار شدن بذ زیورآلات عقیق سلیمانی یا باباقوری در اصل يک نوع سنگ خاصي نيست بلکه به يک شکل خاص از سنگها گفته مي شود باباقوري به سنگ هايي گفته مي شود که يک يا چند طرح دايره يا بيضي شکل برروي خود دارند که به اين دواير چشم هاي باباقوري گفته مي شود. اکثر بابا قوری هایی که وجود دارد همان عقيق سليمانی است ولی گاها عقيق خراساني يا ديگر سنگ ها هم باباقوري دارند. عقیق سلیمانی تقويت کننده حس شنوايي، ناخن، پوست، چشم، پا و موها، محرک جريان خون، نيرو دهنده قلب و کليه و طحال و اعصاب، از بين برنده سستي، نيرو و قدرت ميدهد، فکر و جسم را متعال و اندوه را دور مي سازد،افزاينده شهامت، به کشف حقايق کمک ميکند، برطرف کننده استرس و افسردگي است.

موجود نیست

عقیق شجره پاییزی
عقیق شجره پاییزی

این سنگ زینتی شفاف و خوش رنگ  تراش خورده آماده سوار زیورآلات می باشد.که تصویز زیبا پاییز را در خود ثبت کرده است . استفاده از انگشتر عقیق اثری فراوان دارد و علاوه بر زدودن انرژی های منفی از محیط، سبب پاکسازی هاله ای از انرژی های منفی می شود. انگشتر عقیق برای تعالی، شادابی و آرامش روح و همچنین بر طرف شدن غم و غصه و ناراحتی های روحی بسیار موثر است. این 6 عد سنگ منظره پاییزی تماما دست ساز می باشند. 

موجود نیست

دوجفت عقیق سیاه
دوجفت عقیق سیاه

عقیق سیاه، عقیق پراز برکت و بسیاری از خواص دارا میباشد که در روایات واحادیث مختلفی اهمیت آن قید شده است.  عقیق در رنگ های قرمز، زرد، خاکستری مایل به آبی و سفید و سیاه یافت می شود. هم چنین سنگ هایی وجود دارد که به سبب شباهت  ساختاری و فیزیکی در تجارت آن ها را جزء خانواده عقیق محسوب می کنند مانند عقیق سلیمانی یا چشمی(باباقوری)، عقیق شجری، عقیق خزه ای.سنگ عقیق در کشورهایی هم چون یمن، هندوستان، ایران، چین در رنگ های قرمز، زرد و سفید یافت می شود.روشهای تشخیص انگشتر عقیق اصل با نوع بدل انگشتر عقیق را با آتش نمی توان سوزاند.سنگ عقیق روی شیشه خط می اندازد.انگشتر عقیق در مقابل نور اشکالی همچون حباب یا کندوی زنبور از خود نشان می دهد. شی نوک تیز روی انگشتر عقیق اثری ندارد و ردی نمی اندازد.

موجود نیست

عقیق سرخ شجره
عقیق سرخ شجره

سنگ اصلی عقیق یاهمان عقیق اصل در برابرنورآفتاب اشکالی مثل حباب یا کندوی زنبور از خود نشان می دهد. انگشتر عقیق برای تعالی، شادابی و آرامش روح و همچنین بر طرف شدن غم و غصه و ناراحتی های روحی بسیار موثر است. در گذشته بسیاری از ائمه معصومین (ع) از انگشتر عقیق استفاده نموده و بر خواص و اهمیت انگشتر عقیق در گشایش روزی و دفع بلایا تاکید می نمودند.

موجود نیست

ست عقیق مشکی
ست عقیق مشکی

عقیق سیاه ست کامل سنگ عقیق ازخواص های ایجادچاکرهاست . چاکرای اول یا ریشه ای در ارتباط است و به رفع چالشهای زندگی بخصوص آن دسته که باعث تخلیه انرژی فرد می شوند، کمک میکند. همچنین از تخلیه انرژی شخصی فرد جلوگیری کرده و به دفع یا کنترل انرژی مازاد یا ناخواسته کمک می کند.در خواص این سنگ قیمتی افزايش قابل توجه اعتماد به نفس ودفع چشم زخم از فردوهم چنین دفع انرژيهاي منفي و از بين برنده ي غم و اندوه برای کسانی به دنبال آرامش و شادی هستند.افزایش کنترل بر خود و قدرت را افزایش داده وبسیارخواص دیگر....

موجود نیست

ست عقیق سیاه
ست عقیق سیاه

سنگ  ( انیکس ) یا عقیق سیاه در تعادل و تنظیم چاکرای اول تاثیر گذار است.  عقیق سیاه سنگی قدرتمند است که چون زندگینامه دارنده اش را در خود نگه میدارد، در روان بینی استفاده می شود.عقیق سیاه سنگی نیروبخش است و برای ورزشکاران و افرادی که زیر فشار روحی و عاطفی زیادی هستند، مفید است؛ به طوریکه ذهن و جسم را متعادل کرده و قدرت ذهن را افزایش می دهد. همچنین سنگی فوق العاده برای افراد دمدمی مزاج است چرا که به تمرکز آنان کمک می کند.عقیق سیاه به شما کمک می کند تا با اعتماد بنفسی بالاتر برخورد کنید.سنگ قدرت ، جسارت ، صبر و استقامت عقیق سیاه باید مستقیماً روی بدن قرار گیرد یا به مدت طولانی استفاده شود، چرا که قدرت آن بسیار آهسته افزایش می یابد. این سنگ به طور ویژه برای رفع بیماریهای پوست مفید است و زخمهای عفونی و قارچی، تورم و حتی آفتاب سوختگی را درمان می کند. پوست آسیب دیده را با آبی که یک شب عقیق سیاه در آن قرارداده شده، به آهستگی چندین بار طی روز شستشو دهید و شب هنگام، کمپرس آب عقیق سیاه را روی زخم قرار دهید.از آنجا که مدتی طول می کشد تا عقیق سیاه به حداکثر قدرتش برسد، باید هفته ای یکبار زیر آب روان، شارژ شود و اگر به مدت طولانی استفاده شده باید ماهیانه یکبار به مدت یک شب زیر خاک قرار داده شود؛ به این طریق این سنگ احیا شده و قدرتش را حفظ می کند 

موجود نیست

ست عقیق سلیمانی
ست عقیق سلیمانی

ست عقیق سلیمانی تراش خورده باطیف رنگی آبی وطوسی کار دست میباشد 4 عددآماده سوار شدن بر روی زیورآلات شما عزیزان  عقیق سلیمانی یا سنگ باباقوری نوعی از سنگ عقیق می باشد که دارای رگه های رنگی مختلفی در خود است. رگه های موجود در این سنگ طیف گسترده ای از رنگ ها را تشکیل می دهد که می توان به رنگ های سفید، آبی، قرمز، سیاه، زرد، خاکستری و صورتی اشاره کرد. این مدل سنگ به خاطر رنگبندی بسیار عالی و متفاوت خود در بین عموم افراد طرفداران بسیاری دارد. در بعضی از موارد مدلهای یافت شده به دلیل خاصیت رنگی عالی و منحصر به فرد در موزه ها نگهداری می شود.

موجود نیست

ست عقیق شجر برفی
ست عقیق شجر برفی

4عددسنگ که دوعددعقیق ست ویک اندزه بوده ودوسنگ دیگر درسایزمتفاوت هستند.نگین زیبا و خاص عقیق شجر برفی سنگ تراش خورده میزان شفافیت وکیفیت سنگ بسیار عالی بوده آماده سوارشدن بر روی زیورالات است.

موجود نیست

عقیق شجرمصور
عقیق شجرمصور

شاید تاکنون نام عقیق شجرمصور را شنیده‌اید، سنگی با زمینه سفید ، با طرح و نقش‌هایی به طیف رنگی نارنجی ، قهوه‌ای ، سیاه و. . . . گفته شده نگین عقیق شجر در حقیقت همان سنگ عقیق سفید بوده که در طی فرایندی بسیار جالب و باور نکردنی به صورت شجر در آمده است. این گونه سنگ‌ها همانند نگانیو در دروبین‌های عکاسی سنتی و قدیمی، تصویری از یک لحظه طبیعت را در خود ثبت کرده اند. این فرایندبه طور معمول در هنگام رعد و برق انجام می گیرد. در هنگام رعد و برق آسمان ، سنگ عقیق سفید عکس العمل نشان داده و تصویر محیط اطرافش را بصورت یک طرح کاملا طبیعی برروی خود نقش می‌دهد. این دو عقیق جفت بوده که برای تهیه ی نیم ست پیشنهاد بسیار عالی میباشد 

موجود نیست

عقیق شجره بهار
عقیق شجره بهار

نگین کمیاب و درشت عقیق فوق العاده شجر بهاری این سنگ نام عقیق شجری از کلمه یونانی(Dndrite) به معنای شبیه درخت گرفته شده است.این کانی از لحاظ علمی عقیق محسوب نمی شود بلکه از کلسدونیبیرنگ یا سفید - خاکستری با اشکال درخت مانند می باشد.ماهیت درخت های منقوش شده روی عقیق ناخالصی هایی از اکسیدآهنیا منگنز است که به رنگ قهوه ای تیره یا سیاه می باشند.عقیق شجرى از معادن مختلفی در کشورهای برزیل ،ایالات متحده و هند استخراج می شوند.درگذشته این سنگ از طریق بندر عربی موشا به اروپا حمل میشد و به همین دلیل آن را سنگ موشا نیز می خوانند.

موجود نیست

فروشگاه های دسته بندی " سنگ های قیمتی "


فروشگاهی وجود ندارد